Zakończenie sezonu Holiday Park&Resort

W Grupie Soltex mamy wiele tradycji. Największą i zdecydowanie najhuczniejszą jest doroczna Gala Zakończenia sezonu letniego w ośrodkach Holiday Park&Resort. Zaproszeni są wszyscy pracownicy Grupy Soltex i na 3 dni wybierają się nad morze, by świętować miniony sezon letni. Na każdego czeka pobyt w resorcie z wyżywieniem oraz szeregiem atrakcji.

W pierwszy dzień została zorganizowana Gala Zakończenia sezonu. Przez całą imprezę nasi charyzmatyczni prowadzący Joanna Czajka – Manager Zespołu ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży w Holiday Park&Resort i Piotr Świtalski – Koordynator ds. Inwestycji  Everest Development pilnowali, by wszyscy goście świetnie się bawili.

Podczas Gali zostały przedstawione wiodące spółki Grupy – Soltex CUW, Everest Development, Soltex Nieruchomości i Holiday Park&Resort. Prezentacją spółki, która jest wspólnym mianownikiem Grupy – Soltex CUW zajęła się Specjalistka ds. Administracji i Ubezpieczeń – Wiktoria Fudali, która przedstawiła ją w imieniu Dyrektor Centrum Usług Wspólnych- Arlety Michalak. Przedstawiła ona największe sukcesy poszczególnych działów i ciekawostki takie, jak: Dział HR zrekrutował aż 420 pracowników w minionym roku, a Dział IT  umożliwił przepływ 540 000 GB danych przez nasze serwery.

Omówieniem zakończonych inwestycji oraz rozpoczętych budów zajął się Dyrektor Generalny Everest Development – Sebastian Rozmiarek. Dowiedzieliśmy się od niego również więcej o nowej inwestycji Holiday Par&Resort Uzdrowisko Cieplice Zdrój, w której znajdować się będą aż 3 parki rozrywki, apartamenty na wodzie czy rozbudowany kompleks basenowy.

Natomiast za przybliżenie działań związanych z obsługą nieruchomości znajdujących się w portfelu Grupy Soltex odpowiedzialna była Dyrektor ds. Zarządzania Nieruchomościami Komercyjnymi – Patrycja Masiarek. Co warto wspomnieć jej Zespół (do zadań specjalnych!) zarządza ponad 14 tys. m  powierzchni biurowej i 37 tys. m powierzchni magazynowej.

Gwiazdą wieczoru zdecydowanie była grupa Holiday Park&Resort, dzięki której tego dnia wszyscy pracownicy mogli świętować wspólnie zakończenie sezonu. Ta prezentacja wzbudziła zdecydowanie najwięcej emocji, a w imieniu Zarządu prowadziła ją Dyrektor HR – Michalina Kapelańczyk. Z przyjemnością słuchaliśmy o Holiday Park w liczbach np. w 2021 nasze nadmorskie ośrodki odwiedziło ponad 160 tys. gości, na przyszły rok posiadamy już niemal 12 tys. rezerwacji.

Szampan lał się strumieniami, różnorodna kuchnia zapewniała wyjątkowe doznania smakowe, rozmowy i podziękowania nie miały końca, a tańce trwały do białego rana…

Drugiego dnia bawiliśmy się z animatorami podczas gier i zabaw. Nasi pracownicy mieli do wykonania koktajle owocowe, przechodzili labirynt, wyginali się pod limbo czy próbowali swoich sił w zabawach zręcznościowych i zagadkach logicznych. Animatorzy również sprawdzali jak dobrze znają się członkowie drużyn czy na ile kojarzymy wygląd logo Holiday Park&Resort. Dzień zakończył quiz, jak dobrze znamy Holiday Park&Resort i znów mieliśmy okazję pobawić się i tańczyć do późnych godzin.

Ostatniego dnia wszyscy kończyliśmy wyjazd na wspólnym śniadaniu i wróciliśmy do Poznania!

To z kim widzimy się za rok?

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.