Program Rozwojowy dla studentów w Grupie Soltex - Grupa Soltex

Program Rozwojowy dla studentów w Grupie Soltex

Programy rozwojowe to niezwykła okazja dla młodych osób, które chcą zdobywać pierwsze doświadczenie zawodowe u boku profesjonalistów w swoim fachu. Grupa Soltex również wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów oraz absolwentów, którzy z ambicją i zaangażowaniem chcą torować sobie ścieżkę do sukcesu. Do naszego Programu poszukujemy młodych osób, które są otwarte na nowe doświadczenia i są gotowe podjąć wyzwania codziennej pracy w naszych spółkach – a wyzwań u nas nie brakuje 😊. Co ważne – nie wymagamy doświadczenia, stawiamy na ambicję i zaangażowanie, doświadczenie i umiejętności przyjdą z czasem. Zadania realizowane przez uczestników Programu nie są trudne, z pewnością każdy sobie z nimi poradzi, a przy okazji rozwinie wiele umiejętności. W Grupie Soltex stawiamy przede wszystkim na rozwój.

Program Rozwojowy w Grupie Soltex daje możliwość dostosowania obszaru swojej pracy do swoich zainteresowań czy wykształcenia. U nas można rozwijać się zarówno w księgowości, finansach czy administracji, przez branżę budowlaną i gastronomię, po marketing, prawo, sprzedaż oraz IT. Mnogość spółek oraz skala naszego biznesu pozwalają nam na znalezienie najbardziej odpowiednich miejsc dla naszych stażystów.

Uczestnicy Programu Rozwojowego przez 3 miesiące zgłębiają tajniki naszego biznesu i zdobywają cenne doświadczenie, które następnie będą mogli wykorzystać pracując w naszej organizacji – oczywiście o ile obie strony wyrażą chęć dalszej współpracy. Dbamy o to, aby osoby kończące Program Rozwojowy mogły same wybrać swoją ścieżkę kariery, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba podjęła pracę w wymarzonym dziale. Zależy nam na obopólnej korzyści i zadowoleniu – my zyskujemy pracownika, który z łatwością odnajduje się w organizacji, a uczestnik Programu zyskuje ciekawą pracę, w której może rozwijać swoje umiejętności. I wszyscy są zadowoleni! 😊

Program Rozwojowy Grupy Soltex to połączenie świetnej atmosfery, młodej i energicznej kadry, ambitnych zadań oraz nowych doświadczeń, a niekiedy także ścisłej współpracy z Zarządem ogromnej firmy. Możemy Cię zapewnić, że dołożymy wszelkich starań abyś czuł się u nas jak najlepiej, rozwinął skrzydła i wspinał się po drabinie do sukcesu.

Wchodzisz w to? Czekamy z otwartymi ramionami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.