Wpis blogowy

Konkurs dla pracowników: „Ho ho ho! Udekoruj swoje biurko!”

Świąteczny klimat czuć w Grupie Soltex przez cały grudzień, a wszystko m.in. dzięki świątecznemu konkursowi na udekorowanie biurka, który ogłosiliśmy wśród pracowników w Mikołajki. Inicjatywa ta obudziła w pracownikach niezmierzone pokłady kreatywności i pomysłowości, dzięki czemu wiele działów zamieniło się w prawdziwą zimową krainę.

Komisja konkursowa, której zadaniem była ocena zgłoszonych do udziału w konkursie biurek, miała więc przed sobą bardzo odpowiedzialną decyzję do podjęcia, zwłaszcza że ostatnie zgłoszenia spływały na minuty przed upływem ustalonego terminu. Po kilkudziesięciu minutach obrad i podsumowaniu wyników głosowania udało się wybrać troje laureatów konkursu, którzy otrzymali główne nagrody w konkursie.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim biorącym udział w konkursie. Wasza energia świąteczna zdecydowanie rozjaśniła te grudniowe dni! 
W związku z widocznym już na pierwszy rzut oka w każdej przygotowanej dekoracji ogromnym zaangażowaniem, każdy uczestnik konkursu otrzymał świąteczny upominek.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy zarówno pomysłowości, jak i wygranej!

Adres:
ul. Kopanina 34, 60-105 Poznań

Kontakt:
zespolhr@grupasoltex.pl

Adres:
ul. Kopanina 34, 60-105 Poznań

Kontakt:
zespolhr@grupasoltex.pl

Adres:
ul. Kopanina 34, 60-105 Poznań

Kontakt:
zespolhr@grupasoltex.pl

Scroll to Top