Oferty pracy

W związku z realizacją kolejnych inwestycji o charakterze budownictwa usługowego w pasie nadmorskim (województwo zachodniopomorskie lub pomorskie), poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zadania:

  • planowanie i realizacja budowy zgodnie z umową i budżetem
  • nadzór i koordynację prac budowlanych oraz ich raportowanie
  • współpraca z działem zakupów przy negocjacjach z wykonawcami i dostawcami materiałów
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, przepisów prawa budowlanego i kontrola jakości robót
  • prowadzenie dokumentacji budowy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy przy realizacji projektów budownictwa mieszkaniowego lub usługowego
  • wykształcenie wyższe – magister inżynier budownictwa
  • posiadanie uprawnień budowlanych w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • znajomość MS Office, AutoCAD
  • umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu
  • samodzielność i umiejętność pracy w oparciu o budżet i harmonogram
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, nastawienie na długofalową współpracę (po zakończeniu danego projektu oferujemy możliwość pracy na innej inwestycji)
  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B)
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i realizację ciekawych inwestycji o zróżnicowanym charakterze
  • możliwości rozwoju i awansu zawodowego
  • w przypadku zainteresowanych kandydatów mieszkających w większej odległości od miejsca realizacji inwestycji – oferujemy zorganizowanie i pokrycie kosztów zakwaterowania (od poniedziałku do piątku, w okolicy budowy)

Everest Development Sp. z o.o. 2 Sp. k. to prężnie rozwijającą się spółka z kapitałem polskim, istniejącą na rynku od 2006 roku. Posiadamy ugruntowaną pozycję konkurencyjną. Przez dekadę...