Home - Grupa Soltex
Kopanina
Tworzymy możliwości, mnożymy sukcesy
Grupa Soltex
0 lat
Na rynku
0
Spółek
0
Pracowników
0 %
Satysfakcji

Potencjał rozwojowy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą spółek z polskim kapitałem, która nieustanie wzrasta na rynku, podejmując nowe, ambitne wyzwania.

Działamy w wielu zróżnicowanych sektorach: począwszy od nieruchomości oraz branży hotelarskiej i deweloperskiej, przez e-commerce i marketing sieciowy, po handel chemikaliami i gastronomię.

Poznaj nasze spółki

Holiday Park & Resort to 6 ośrodków położonych w województwach pomorskim i zachodniopomorskim. Nasze resorty znajdziecie w Pobierowie, Niechorzu, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Mielnie i Rowach.

Tworzymy największą polską bazę noclegową na polskim wybrzeżu. Naszym Gościom oferujemy ponad 9 tysięcy miejsc noclegowych rozlokowanych w domach i apartamentach o podwyższonym standardzie.

Nasze resorty odwiedziło dotychczas ponad 200 000 Gości, którzy deklarują chęć powrotu w kolejnych latach.

Holiday Park & Resort tworzy zespół 124 osób, które dbają o komfort Gości naszych ośrodków. 

Everest Development działa w branży od 2006 roku. 15 lat doświadczenia pozwoliło nam zbudować solidną markę, oferującą lokale najwyższej jakości.

Od początku działalności sprzedaliśmy ponad 10 tysięcy lokali mieszkalnych i zadbaliśmy o zadowolenie wielu klientów.

Zrealizowaliśmy już 33 inwestycji, zarówno w Wielkopolsce, jak i w województwie zachodniopomorskim. Poza lokalami mieszkalnymi wybudowaliśmy wiele biurowców, między innymi budynek, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, a także resorty wypoczynkowe naszej siostrzanej spółki – Holiday Park & Resort.

Zespół Everest Development to zgrana drużyna blisko 40 profesjonalistów, którzy na co dzień podejmują się negocjacji, kalkulacji

W marcu 2021 roku na platformie sprzedażowej Erli.pl klienci mogli wybierać spośród ponad 11 milionów produktów. Od lutego do marca 2021 przybyło blisko 1,5 miliona pozycji, co pokazuje dynamikę rozwoju naszego biznesu!

Zaufało nam już blisko 3 tysiące sprzedawców, oferujących wysokiej jakości produkty z dwunastu kategorii sprzedażowych.

Każdego miesiąca Erli.pl odwiedza blisko 1,2 miliona użytkowników, a 33% z nich to użytkownicy powracający! To ogromna liczba, która pokazuje ogromne zainteresowanie nową platformą sprzedażową.

Zespół Erli.pl rozwija się w szybkim tempie! Tylko w ciągu ostatniego roku zatrudniliśmy 62 osoby, które wzbogaciły nasz team o ogrom wiedzy i pomysłów. A to jeszcze nie koniec!

SKIDDOU

SKIDDOU to nowa marka oferująca szeroki asortyment produktów dziecięcych, łącząca filozofię Północy, skandynawski design i troskę o potrzeby dzieci i współczesnych rodziców.  Produkty Skiddou  powstają z myślą o bezpieczeństwie, komforcie i prawidłowym rozwoju dziecka. 

Soltex-CUW

SOLTEX CUW

Centrum Usług Wspólnych to spółka świadcząca usługi na rzecz firm z Grupy Soltex. CUW wspiera wszystkie spółki w działaniach z dziedzin takich jak administracja, HR, kadry, księgowość i IT.  Priorytetem Centrum Usług Wspólnych jest stworzenie profesjonalnej kadry oraz wsparcie jej w codziennych działaniach.

Różnorodność naszych działań oraz wytrwałość w dążeniu do celu, pozwala nam na stały rozwój i ulepszanie naszych działań. W związku z tym, poszukujemy ciągle nowych, ambitnych pracowników, którzy chcą rozwijać się z nami!

Jesteś zainteresowany pracą w Grupie Soltex?

Skontaktuj się z nami