Home - Grupa Soltex
Kopanina
Tworzymy możliwości, mnożymy sukcesy
Grupa Soltex

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą spółek z polskim kapitałem, która nieustanie wzrasta na rynku, podejmując nowe, ambitne wyzwania.

Działamy w wielu zróżnicowanych sektorach: począwszy od nieruchomości oraz branży hotelarskiej i deweloperskiej, przez e-commerce i marketing sieciowy, po handel chemikaliami i gastronomię.

Poznaj nasze spółki

Holiday Park & Resort to 6 ośrodków położonych w województwach pomorskim i zachodniopomorskim. Nasze resorty znajdziecie w Pobierowie, Niechorzu, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Mielnie i Rowach.

Tworzymy największą polską bazę noclegową na polskim wybrzeżu. Naszym Gościom oferujemy ponad 9 tysięcy miejsc noclegowych rozlokowanych w domach i apartamentach o podwyższonym standardzie.

Nasze resorty odwiedziło dotychczas ponad 200 000 Gości, którzy deklarują chęć powrotu w kolejnych latach.

Zawartość przełącznika

Everest Development działa w branży od 2006 roku. 15 lat doświadczenia pozwoliło nam zbudować solidną markę, oferującą lokale najwyższej jakości.

Od początku działalności sprzedaliśmy ponad 10 tysięcy lokali mieszkalnych i zadbaliśmy o zadowolenie wielu klientów.

Zrealizowaliśmy już xx inwestycji, zarówno w Wielkopolsce, jak i w województwie zachodniopomorskim. Poza lokalami mieszkalnymi wybudowaliśmy wiele biurowców, między innymi budynek, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, a także resorty wypoczynkowe naszej siostrzanej spółki – Holiday Park & Resort.

Zawartość przełącznika

skiddoü

skiddoü to nowa marka oferująca szeroki asortyment produktów dziecięcych, łącząca filozofię Północy, skandynawski design i troskę o potrzeby dzieci i współczesnych rodziców.  Produkty skiddoü powstają z myślą o bezpieczeństwie, komforcie i prawidłowym rozwoju dziecka. 

Soltex-CUW

SOLTEX CUW

Przedsiębiorstwo Chemia S.A. działa na rynku od 1945 roku. Mimo wielu zmianom organizacyjnym i rozwojowym, utrzymuje wysoką pozycję na rynku przemysłu chemicznego.

BILBOX

To 124 powierzchni REKLAMOWYCH, każda z nich to nawet 192 m2 na promocję firmy, usługi lub produktu. BILBOX to idealny sposób na połączenie dotarcia do szerokiego grona potencjalnych Klientów, wysokiej konwersji i niskiego kosztu utrzymania reklamy. Świetne lokalizacje, najlepszą widoczność, nowatorskie podejście do reklamy outdoor’owej i partnerskie warunki współpracy — o to każdego dnia dba Zespół BILBOX.

Różnorodność naszych działań oraz wytrwałość w dążeniu do celu, pozwala nam na stały rozwój i ulepszanie naszych działań. W związku z tym, poszukujemy ciągle nowych, ambitnych pracowników, którzy chcą rozwijać się z nami!

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami