Kariera - Grupa Soltex

Szukamy kandydatów, których wyróżnia:

  • Pasja do tego co robią i pozytywna energia, którą potrafią zarażać innych

  • Chęć podejmowania wyzwań oraz zaangażowanie we wszystko co robią

  • Odpowiedzialność, umiejętność podejmowania decyzji

  • Otwartość na poszerzanie wiedzy oraz zainteresowanie własnym rozwojem zawodowym jak i osobistym

  • Kreatywność i elastyczność w działaniu

Jeżeli czujesz, że Grupa Soltex to właściwe miejsce dla Ciebie, aplikuj wysyłając swoje CV na ofertę w zakładce Oferty pracy.

Nasza Grupa to także idealne miejsce dla osób zaczynających swoją karierę, chcących współpracować z osobami dzielącymi się wiedzą i doświadczeniem.

Dowiedz się więcej o Programie Rozwojowym Grupy Soltex w zakładce Dla studentów.

JEŚLI lubisz KONTAKT Z LUDŹMi, NIE BOISZ SIĘ WYZWAŃ i masz zapał do pracy – aplikuj, to właśnie na Ciebie CZEKAMY!

Jak wygląda proces rekrutacji w naszej firmie:

Aplikuj online

W naszej wyszukiwarce znajdź ofertę, która Cię interesuje, wypełnij formularz online, wyślij i poczekaj na wiadomość od nas.

I etap – rozmowa telefoniczna lub online

Jeśli Twój profil wpasuje się w nasze oczekiwania, zadzwonimy do Ciebie omówić szczegóły naszej oferty i aby bliżej poznać Ciebie.

II etap - Spotkanie

Jeżeli po I etapie pozytywnie ocenimy Twoją kandydaturę, umówimy się na spotkanie (jeżeli spotkanie ‘na żywo’ nie będzie możliwe, spotkamy się za pośrednictwem aplikacji Teams). W spotkaniu bierze udział Twój docelowy przełożony.

Poznajmy się

Na spotkaniu porozmawiamy o naszej firmie, stanowisku i zadaniach. Ważne jest dla nas Twoje doświadczenie, kierunek, w którym chcesz się rozwijać i oczekiwania wobec nas. Możemy poprosić Cię również o rozwiązanie zadania rekrutacyjnego, które potwierdzi Twoje kompetencje.

Rezultat rekrutacji

Skontaktujemy się z Tobą niezależnie od decyzji, a jeśli rozpatrzymy Twoją kandydaturę pozytywnie - złożymy propozycję współpracy i zaprosimy do zespołu!