Dla studentów - Grupa Soltex

Dołącz do Programu Rozwojowego Grupy Soltex!

Do kogo skierowany jest Program? 

  • Osoby poszukujące pierwszej pracy
  • Osoby gotowe do podjęcia długofalowej współpracy
  • Studenci szkół wyższych

Kogo szukamy?

Osób posiadających ponadprzeciętną motywację, uzdolnionych, ambitnych i z pozytywną energią!

W naszej ofercie znajdziesz dwie ścieżki rozwoju-
sprawdź, która będzie najlepsza dla Ciebie!

stypendium

Niezależnie czy bierzesz udział w Programie Rozwojowym czy realizujesz praktyki, masz możliwość zdobycia stypendium. Po upływie 3 miesięcy uzyskujesz opinię opiekuna stażu, który decyduje o przyznaniu stypendium w wysokości 1000 zł miesięcznie. Warunkiem uzyskania stypendium jest podjęcie długofalowej współpracy z Grupą Soltex.

Program rozwojowy

Trwający 3 miesiące Program Rozwojowy w Grupie Soltex umożliwia pracę na różnych płaszczyznach – w trakcie jego trwania istnieje możliwość pracy w innych działach naszej firmy, dzięki czemu możesz zapoznać się z działaniem przedsiębiorstwa od podstaw.
Po zakończonym stażu, w zależności od aktualnego zapotrzebowania, istnieje możliwość dalszego zatrudnienia.

Program Praktyk

Dzięki praktykom studenckim możesz zdobyć cenne doświadczenie w dziedzinach, które odpowiadają profilowi Twoich studiów oraz Twoim zainteresowaniom. Co najciekawsze, po 3 miesiącach u boku Asystentki Pana Prezesa wspólnie wybierzemy dział, w ramach którego będziemy mogli kontynuować współpracę. To niezwykła okazja, abyś mógł zapoznać się z pracą w zróżnicowanym środowisku i z tym doświadczeniem obrał swoją ścieżkę kariery!